Mój Wszechświat, Nasz Wszechświat

Witaj w miejscu, w którym czeka cię wiele przygód.

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-02-02 00:43:02

Ancient
Najwyższy Władca
Dołączył: 2016-02-01
Liczba postów: 4
Windows 7Opera 34.0.2036.50

Wprowadzenie dla zdezorientowanych

Podstawowe informacje na temat forum.

Po pierwsze, wszystkie informacje o forum napisałem w taki sposób, aby forum miało specyficzny klimat. Taki klimat, który kojarzyłby się z pisaniem opowieści, tworzeniem wszechświatów, z klimatami science-fiction i fantasy. Coś jakby warsztat boga i miejsce po za wszechświatami. Miejsca gdzie odbywają się procesy twórcze. Nazwy, opisy i post zostały tak napisane, żeby przedstawiały takie miejsca i odzwierciedlały ich wyjątkowe role.

Lord of the Universes, to właściwie moje drugie konto. Pełni one rolę gospodarza tego miejsca. Gospodarz mówi w specyficznym języku. W takim samym języku, w jakim jest opisane forum. Konto stworzone w celu pisania postów informacyjnych. Służy jedynie, by informować i "nadzorować". 

Moje prywatne konto, czyli Ancient nie pełni żadnej specyficznej roli na forum. Konto służy mi jedynie do udziału w opowieściach i by drugie konto pozostawało w swej roli.

Oba te konta należą do Rady Najwyższej, która jest również Administracją.

Offline

#2 2016-02-02 00:53:25

Ancient
Najwyższy Władca
Dołączył: 2016-02-01
Liczba postów: 4
Windows 7Opera 34.0.2036.50

Odp: Wprowadzenie dla zdezorientowanych

Wyjaśnienie pojęć

Kosmos - tymczasowo będzie oznaczać wszystko. Właściwie to zbiór w którym znajdują się wszechświaty-rzeczywistości, inne wymiary, alternatywne rzeczywistości,  otchłań, nicość, limbo.

Wymiar - pojęcie zastępujące słowo miejsce. Może oznaczać: Wszechświat/Rzeczywistość, Inny Wymiar, Alternatywny Wymiar/Wszechświat/Rzeczywistość, Otchłań, Nicość, Limbo.
Inny Wymiar - zwykle oznacza unikatowe wymiar/miejsce w kosmosie .

Wszechświat - słowo oznaczające nasz wszechświat. Wszystko co moglibyśmy zobaczyć podróżując tradycyjnym sposobem, czyli latając promem kosmicznym. Również może oznaczać zawartość jednej lub więcej powiązanych opowieści.

Rzeczywistość - słowo, które oznacza również wszechświata. Ale zazwyczaj oznacza miejsce względnie prawdziwe.

Alternatywny Wymiar/Wszechświat/Rzeczywistość - właściwie oznacza Wszechświat/Rzeczywistość, ale dokładniej oznacza inną wersję jakiegoś Wszechświata.

Limbo, Nicość i Otchłań - pojęcia które mogą oznaczać to samo, czyli przestrzeń między wymiarową. Inaczej nazywaną Pustką,.

Grupy znajdujące się na forum:

Rada Najwyższa - inna nazwa dla grupy Administratorzy

Dozorcy - inna nazwa dla grupy Moderatorzy

Władcy - grupa zajmująca się zarządzaniem opisami, nazwami działów i treścią postów informacyjnych.

Laboranci - grupa zajmująca się tworzeniem elementów dla opowieści

Kowale - grupa zajmująca się dobieraniem zbiorów elementów dla opowieści

Przewodnicy - grupa zajmująca się prowadzeniem fabuły w opowieściach

Podróżnicy - inna nazwa dla grupy Użytkownicy

Obserwatorzy - inna nazwa dla grupy Gości

Opisy poszczególnych działów

Bramy Wszechświatow

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
elizjum - klasa8c - perhc - greenpointshop - vesimforum